O nás

Kdo jsme?

Vítejte na AutoAukce.cz, online portálu pro všechny milovníky automobilů, nadšence a sběratele srdcem pro pohyb na čtyřech kolech.

Naše vášeň směřuje k sportovním, historickým a unikátním vozidlům od osmdesátých let až po současnost. AutoAukce si klade za cíl stát se předním online aukčním tržištěm pro nákup a prodej automobilů, které jsou prostě „cool“. Od ikonických značek jako Ferrari a Lamborghini, přes luxusní kousky typu Mercedes-Benz AMG, až po perly, které rozproudí krev každého nadšence, jako je Mazda MX-5 či Porsche 911. V naší nabídce najdete vše, co dělá svět automobilů vzrušujícím, zábavným, zajímavým a nepředvídatelným – pokud pochází z éry moderních vozů od osmdesátých let.

Připojte se k AutoAukce.cz ještě dnes a využijte výhod naší platformy pro snadný a úspěšný nákup nebo prodej těch nejlepších a nejzajímavějších vozidel na trhu!

Pro prodávající

 • Okamžitá zpětná vazba:
  Vašeho času si vážíme. Žádáme vás pouze o několik klíčových informací, abychom vám ihned sdělili, zda vaše vozidlo přijímáme či nikoli. Ušetříte si tak čas, který byste jinak ztráceli při poskytování zbytečných informací, jen aby bylo vaše auto nakonec zamítnuto.
 • Efektivita:
  Nabídky můžete přijímat okamžitě. Zatímco jinde může trvat týdny či měsíce, než se vaše auto dostane na aukci, my vám nabídneme rychlý proces - vložte své vozidlo a začněte přijímat nabídky ihned.
 • Široký dosah:
  Využijte naši rozsáhlou síť potenciálních kupců po celé České republice i za jejími hranicemi.
 • Spravedlivé ceny:
  Zaručujeme, že vaše vozidlo bude prodáno za skutečnou tržní hodnotu díky formátu aukce.
 • Bezpečnost:
  Transparentní proces prodeje a naše podpora zajistí bezpečný a spolehlivý prodej vašeho vozidla.
 • Neustálá podpora:
  Jsme tu pro vás i po skončení aukce. Abyste měli jistotu, že prodej proběhne hladce, vytvořili jsme podrobný kontrolní seznam a kdykoliv můžete chatovat s naším týmem pro podporu.

Pro kupující

 • Transparentnost:
  Poskytujeme detailní informace, které vám umožní udělat informované rozhodnutí při výběru vašeho nového vozidla.
 • Široký výběr:
  Objevte naši rozmanitou nabídku vozidel, které vyhovují každému rozpočtu a osobním preferencím.
 • Konkurenční ceny:
  Díky naší aukční platformě můžete nabídnout konkurenceschopné ceny a získat skvělé nabídky na vozidla, která si zamilujete.
 • Pohodlí:
  Nakupujte s lehkostí a pohodlím díky našemu uživatelsky přívětivému webovému rozhraní. Nabízíme vám možnost prohlížet a kupovat vozidla odkudkoli a kdykoliv.
Krok 1

Vytvoříte si účet

Během chvíle si založíte účet, který následně ověříte pomocí SMS a platební karty. Všichni prodejci i kupující prochází stejným ověřením abychom zabránili neseriózním zájemcům a podvodníkům v účasti na aukci.

Chci koupit vůz

Krok 2

Vyberete si vůz

Z nabídky dostupných aukcí si vyberete vůz dle Vašich představ. U každé aukce přehledně vidíte aktuální výši příhozu, čas zbývající do konce aukce a veškeré informace o vozu.

Krok 3

Přihodíte do aukce

Můžete nastavit jednorázový příhoz nebo maximální cenu, kterou chcete za daný vůz dát. Systém pak bude do Vámi určené výše přihazovat automaticky sám. Před prvním příhozem je třeba složit vratnou jistotu do aukce 100 Kč (po skončení aukce bude všem vrácena - mimo výherce aukce).

Krok 4

Aukce skončila

Gratulujeme, aukce je u konce, spojíme Vás s prodávajícím aby jste mohli dokončit transakci. Pokud Váš poslední příhoz v aukci bude výherní, bude Váš poplatek účtován podle konečné ceny vozidla:

 • 0 Kč až 499 000 Kč - naše provize je 3%
 • 499 999 Kč až 999 999 Kč - naše provize je 2%
 • 1 000 000 Kč a více - naše provize je 1%

Chci prodat vůz

Krok 2

Založíte aukci

K nové aukci přidáte základní informace, fotky, případně videa. Nastavíte si parametry jako vyvolávací cenu a dobu trvání aukce. Pro zveřejnění aukce je třeba uhradit aktivační poplatek 100 0 Kč. V ceně máte 3 zveřejnění aukce (pokud to nevyjde napoprvé, máte ještě máte další 2 pokusy).

Krok 3

Aukce probíhá

Během průběhu aukce sledujete příhozy a zodpovídáte dotazy potencionálních kupujících. Také máte možnost podpořit svou aukci jednou z našich doplňkových služeb, a to Propagací nebo Ověřením aukce.

Krok 4

Aukce skončila

Gratulujeme, aukce je u konce, pokud bylo dosaženo Vámi nastavené minimální prodejní ceny, spojíme Vás s kupcem aby jste mohli dokončit transakci.

Máte dotaz?