Krok 1

Vytvoříte si účet

Během chvíle si založíte účet, který následně ověříte pomocí SMS a platební karty. Všichni prodejci i kupující prochází stejným ověřením abychom zabránili neseriózním zájemcům a podvodníkům v účasti na aukci.

Chci koupit vůz

Krok 2

Vyberete si vůz

Z nabídky dostupných aukcí si vyberete vůz dle Vašich představ. U každé aukce přehledně vidíte aktuální výši příhozu, čas zbývající do konce aukce a veškeré informace o vozu.

Krok 3

Přihodíte do aukce

Můžete nastavit jednorázový příhoz nebo maximální cenu, kterou chcete za daný vůz dát. Systém pak bude do Vámi určené výše přihazovat automaticky sám. Před prvním příhozem je třeba složit vratnou jistotu do aukce 100 Kč (po skončení aukce bude všem vrácena - mimo výherce aukce).

Krok 4

Aukce skončila

Gratulujeme, aukce je u konce, spojíme Vás s prodávajícím aby jste mohli dokončit transakci. Pokud Váš poslední příhoz v aukci bude výherní, bude Váš poplatek účtován podle konečné ceny vozidla:

  • 0 Kč až 499 000 Kč - naše provize je 3%
  • 499 999 Kč až 999 999 Kč - naše provize je 2%
  • 1 000 000 Kč a více - naše provize je 1%

Chci prodat vůz

Krok 2

Založíte aukci

K nové aukci přidáte základní informace, fotky, případně videa. Nastavíte si parametry jako vyvolávací cenu a dobu trvání aukce. Pro zveřejnění aukce je třeba uhradit aktivační poplatek 100 0 Kč. V ceně máte 3 zveřejnění aukce (pokud to nevyjde napoprvé, máte ještě máte další 2 pokusy).

Krok 3

Aukce probíhá

Během průběhu aukce sledujete příhozy a zodpovídáte dotazy potencionálních kupujících. Také máte možnost podpořit svou aukci jednou z našich doplňkových služeb, a to Propagací nebo Ověřením aukce.

Krok 4

Aukce skončila

Gratulujeme, aukce je u konce, pokud bylo dosaženo Vámi nastavené minimální prodejní ceny, spojíme Vás s kupcem aby jste mohli dokončit transakci.

Máte dotaz?