Volkswagen Golf GTI 2.0 TFSi DSG

Benzín, 2.0 (180kw), Automatická
Nájezd 63 000 km
Rok výroby 2020
Aktuální cena 500 000 Kč
Zbývá do konce Aukce skončila

Nejvyšší nabídka

500 000
Loading...
+ provize za zprostředkování aukce 18 150 Kč vč. DPH

Bez možnosti odpočtu DPH.

Zbývá Aukce skončila Konec aukce: 02. 08. 2024 22:17

Přihodit
Příhozy a komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte.

Příhozy a komentáře

Volkswagen Golf je nejdůležitějším modelem německé automobilky Volkswagen, patří k celosvětově nejprodávanějším automobilům vůbec. Kompaktní, kvalitní vůz.

Znalecký posudek

  • Online ověření servisních záznamů

  • Potvrzení vlastnictví vozidla prodávajícího

  • Prověření financování, zápůjčky a právních vad vozidla

  • Prověření stavu vozidla k uvedenému nájezdu km

  • Kontrola tloušťky laku vozidla

  • Testovací jízda

  • Plnohodnotný znalecký posudek od znalce z oboru

Volkswagen Golf GTI MK8 s motorem 2.0 TSI o výkonu 180kW (245 koní) a automatickou převodovkou DSG. Nyní má najeto 69 500 km. Vozidlo bylo vyrobeno 11/2020 a je v plné tovární záruce do 12/2024. Vše plně funkční - bez investic.

Před 3000 km byl proveden velký pravidelný servis (motorový olej, olej v převodovce, olej v diferenciálu + filtry) v Porsche Praha Prosek.

Nové pneu Michelin Pilot Sport 4.

Značka Volkswagen
Model Golf
Rok výroby 2020
Najeto 63 000 km
VIN XXXXXXXXXXXXXXX
Karosérie hatchback/liftback
Pohon přední
Umístění vozidla Praha
Barva černá
Palivo Benzín
Objem 1984 ccm
Výkon 180 kw (241 koní)
Převodovka Automatická
A
AutoAukce s.r.o. Prodávající

Mohlo by Vás zajímat

Volkswagen Arteon
Ověřeno
639 000 Kč 0d 5h 51m 26s
Volkswagen Arteon Shooting Brake 2.0 TDI R-Line DSG (147 kW)

2021 98 498 km

Nafta, 2.0, 147 kw Automatická

Audi RS4 Avant
Ověřeno
1 402 500 Kč 2d 9h 49m 25s
Audi RS4 Avant 2.9 TFSi 4x4 443PS

2023 11 600 km

Benzín, 2.9, 331 kw Automatická

BMW X5
Ověřeno
850 000 Kč 6d 6h 9m 25s
BMW X5 3.0 xDrive AT (210 kW)

2021 79 800 km

Nafta, 3.0, 210 kw Automatická

Audi A4 Avant
Ověřeno
490 000 Kč 0d 4h 20m 25s
Audi A4 Avant 3.0 TDI quattro S-line

2021 185 262 km

Máte dotaz?