Volkswagen Golf GTI 2.0 TSI

Benzín, 2.0 (180kw), Automatická
Nájezd 63 000 km
Rok výroby 2020
Aktuální cena 000 000
Zbývá do konce 2024-06-22T09:05:03+00:00

Nejvyšší nabídka

8A4 60C
+ provize za zprostředkování aukce 12 100 Kč vč. DPH

Bez možnosti odpočtu DPH.

Zbývá 2024-06-22T09:05:03+00:00

Přihodit
Příhozy a komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte.

Volkswagen Golf je nejdůležitějším modelem německé automobilky Volkswagen, patří k celosvětově nejprodávanějším automobilům vůbec. Kompaktní, kvalitní vůz.

Znalecký posudek

  • Online ověření servisních záznamů

  • Potvrzení vlastnictví vozidla prodávajícího

  • Prověření financování, zápůjčky a právních vad vozidla

  • Prověření stavu vozidla k uvedenému nájezdu km

  • Kontrola tloušťky laku vozidla

  • Testovací jízda

  • Plnohodnotný znalecký posudek od znalce z oboru

Volkswagen Golf GTI MK8 s motorem 2.0 TSI o výkonu 180kW (245 koní) a automatickou převodovkou DSG. Nyní má najeto 69 500 km. Vozidlo bylo vyrobeno 11/2020 a je v plné tovární záruce do 12/2024. Vše plně funkční - bez investic.

Před 3000 km byl proveden velký pravidelný servis (motorový olej, olej v převodovce, olej v diferenciálu + filtry) v Porsche Praha Prosek.

Nové pneu Michelin Pilot Sport 4.

Značka Volkswagen
Model Golf
Rok výroby 2020
Najeto 63 000 km
VIN XXXXXXXXXXXXXXX
Karosérie hatchback/liftback
Umístění vozidla Hlavní město Praha
Barva černá
Palivo Benzín
Objem 1984 ccm
Výkon 180 kw (241 koní)
Převodovka Automatická
OM
Ondrej M Prodávající

Mohlo by Vás zajímat

Volkswagen Arteon
000 000 2024-06-22T21:16:35+00:00
Volkswagen Arteon

2018 191 911 km

Benzín, 2.0, 206 kw Automatická

Volkswagen ID.3
Ověřeno
000 000 2024-06-26T17:33:07+00:00
Volkswagen ID.3

2023 8 400 km

Elektro, 0.0, 150 kw Automatická

Volkswagen Touareg
Ověřeno
000 000 2024-06-19T21:16:57+00:00
Volkswagen Touareg

2020 48 940 km

Nafta, 3.0, 170 kw Automatická

Volkswagen ID.5
Ověřeno
000 000 2024-06-26T17:36:59+00:00
Volkswagen ID.5 PRO Performance

2023 9 000 km

Máte dotaz?